Ogrzewanie folią grzewczą


Ogrzewanie Folią Grzewczą

ogrzewanie folią grzewczą jest innowacyjnym rozwiązaniem mogącym wspomóc lub zastąpić klasyczne metody ogrzewania, a także zostać zamontowane niemal w każdym domu. panele grzewcze znajdujące się w ofercie naszego sklepu składają się z trzech części: folii PET wzbogaconej o miedziane elektrody pełniące rolę przewodnika prądu, grafitu nadrukowanego na folię oraz pasty ze srebra na folii, chroniącej przed iskrzeniem.

Oferujemy maty grzewcze o różnych szerokościach – od 25 do 100 cm; dzięki temu można je łatwo dopasować do każdego pomieszczenia. W przypadkach, gdy potrzebny jest nietypowa wielkość lub zamontowanie na ścianie, doskonale sprawdzi się właśnie folia. Mata pod lustro z folii, zapobiegająca parowaniu, jest jednym z innowacyjnych zastosowań tego rodzaju produktu. Można u nas znaleźć także gotowe do montażu panele w różnych, łatwych do dopasowania wymiarach.

Oferowane przez nas maty pozwalają także wdrożyć ogrzewanie podłogowe folią; zyskuje ono coraz większą popularność jako metoda bezpieczna, o łatwym montażu i możliwa do zamontowania również w już istniejących budynkach, nawet w trakcie stosunkowo małego remontu. Ponadto urządzenia te cechuje wysoka szczelność, a wilgoć nie powoduje zakłócenia procesu ogrzewania.


Przejdź na stronę: https://ogrzewanieigrzanie.pl/


Tytuł: Ogrzewanie Folią Grzewczą
URL: https://ogrzewanieigrzanie.pl/
Dodano: 15 maja 2021
Wyświetleń: 34
Słowa kluczowe: Folia Mata Pod Lustro, Maty Grzewcze, Ogrzewanie Folią Grzewczą, Ogrzewanie Podłogowe Folią, Panele Grzewcze
Kategorie: Usługi

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Categories:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *