Grawerowanie


Grawerowanie

Bestgraw to spółka, która na rynku działa od przeszło 15 lat. Lata doświadczenia sprawiają, że usługi grawerowania w wykonaniu firmy są bardzo dokładne i precyzyjne. Zespół doświadczonych pracowników robi wszystko, aby klient był naprawdę zadowolony. Grawerowanie laserem jest możliwe na aluminium, stali, na różnych tworzywach sztucznych oraz na sklejce, skórze i szkle. Zakres prac grawerskich jest naprawdę szeroki.

Oferujemy tabliczki grawerowane, zarówno w dużych seriach, jak i na sztuki. Dostępne są również tabliczki opisowe z przeznaczeniem na szafy sterownicze. Tabliczki są wykonane ze stali kwasoodpornej, aluminium anodowanego i laminatów grawerskich. Bestgraw wykonuje także znakowanie maszyn i innych produktów.

Firma ma dużego parku maszyn, który pozwala na szeroki zakres prac. Urządzenie Galvo CO2 pozwala Grawerowanie na praktycznie na dowolnej powierzchni. Lasery fibrowe pozwalają na znakowanie elementów maszyn, narzędzi, sprzętu elektronicznego, biżuterii i wielu innych elementów.


Przejdź na stronę: https://bestgraw.pl


Tytuł: Grawerowanie
URL: https://bestgraw.pl
Dodano: 17 grudnia 2020
Wyświetleń: 129
Słowa kluczowe: Grawerowanie, Grawerowanie Laserem, Tabliczki Grawerowane, Tabliczki Opisowe, Znakowanie
Kategorie: Usługi

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Categories:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *