zapalenia pęcherza u kota


Zapalenia Pęcherza U Kota

Wśród preparatów weterynaryjnych wyróżnia się preparat Sallivet, który jest dedykowany szczególnie psu i kotu. Zapalnie stawów u psa jest poważnym problemem, podobnie jak przewlekłe stany zapalne u psa i inne dolegliwości, na które narażone są zwierzęta mieszkające z człowiekiem, np. koty. Zapalenie pęcherza u kota jest także często spotykanym schorzeniem jak problem ze stawami.
Preparat wspiera organizm psa, zwalcza bóle stawów. Z badań wiadomo, że aż 40% psów w wieku senioralnym boryka się ze stanami zapalnymi stawów. tabletki na stawy dla psa nie wywołują żadnych skutków ubocznych.
Preparat uśmierzarównież zapalenie pęcherza u kota, przyczynia się do regeneracji chrząstki w stawach. W skład preparatu wchodzi glukozamina w postaci wodorochlorku. Wspiera ona przyswajanie w organizmie psa i kota. Preparat usuwa także zakażenia pochodne oddziałania bakterii E. Coli. Dodatkowo środek ten działa przeciwzapalnie, posiada działanie uspokajające i regenerujeśluzówkę.
Sallivet to optymalna ochrona dla psa w takich przypadłościach jak kaszel, dolegliwości pęcherzowe i zapalenie spojówek. To również ochrona przed zakrzepicą, ponieważ środek działa na rozrzedzenie krwi w organizmie psa i kota.


Przejdź na stronę: https://sallivet.pl/


Tytuł: Zapalenia Pęcherza U Kota
URL: https://sallivet.pl/
Dodano: 29 maja 2021
Wyświetleń: 40
Słowa kluczowe: Przewlekłe Stany Zapalne U Psa, Tabletki Na Stawy Dla Psa, Zapalenia Pęcherza U Kota, Zapalenia Stawów U Psa
Kategorie: Weterynaria

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Categories:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *